Gdy moda spotyka się ze sztuką

image post

Luisa Cerano jest w modzie i to od ponad 20 lat, o czym świadczy obecność marki w 48 krajach, w których ma 22 salony firmowe oraz 1700 sklepów. Nic w tym dziwnego, ubrania sygnowane logo niemieckiej firmy to coś więcej niż nowoczesny krój czy wysokiej jakości materiały. To przede wszystkim moda, która pozwala kobietom na całym świecie zbudować ich pewność siebie, łącząc kobiecość z codziennym stylem. Teraz Ty także możesz przekształcić modę w sztukę wyrażania własnej osobowości, dołączając do swej garderoby odzież z kolekcji Luisy Cerano.

Luisa Cerano wyznacza trendy

Kobieco, ale wygodnie, spektakularnie, a jednak wciąż szykownie – projektanci marki Luisa Cerano jak nikt inny potrafią zrozumieć, że moda ma nie tylko pomóc kobietom podkreślić ich unikatowy styl, ale też ma zapewnić im komfort i dodać pewności siebie. Dlatego też ich kreacje łączą w sobie prostotę oraz wygodę, a dzięki pomysłowym krojom czy deseniom tworzą jedyne w swoim rodzaju ubrania. Ta nieszablonowość oraz wysokiej jakości materiały sprawiły, że firma szybko zyskała uznanie na całym świecie, stając się jedną z czołowych marek na rynku. W umocnieniu pozycji pomogły im też wygrane nagrody, Luisa Cerano zdobyła szereg wyróżnień ze świata mody, w tym:

 • Nagrodę Petra Fashion Award,
 • Nagrodę Dallas Fashion Award,
 • Nagrodę Goldene Seidenschleife.

Renoma, jaką zyskali, pozwoliła im na współpracę z najlepszymi fotografami, takimi jak:

 • Michel Comte,
 • Roxanne Lowit,
 • Patrizio di Renzo,
 • Mario Schmolka,
 • Markus Pritzi.

Oczywiście, nie tylko fotografowie chętnie pracują przy sesjach, także międzynarodowe modelki promują swoimi twarzami kolekcje sygnowane logo Luisa Cerano. Z tą niemiecką marką nawiązały współpracę m.in.:

 • Nadja Auermann,
 • Bar Refaeli,
 • Jessica Stam,
 • Julia Stegner,
 • Michaela Hlavácková,
 • Esther Heesch.

 

Najnowsze kolekcje w Boutique Fashion

Eleganckie wydanie mody streetwear czy niecodzienne kombinacje i desenie? Na jakie rozwiązania zdecydowali się projektanci niemieckiej marki? W Boutique Fashion sprowadzamy najnowsze kolekcje, dlatego też zawsze możesz być na bieżąco z modą by Luisa Cerano.

Wiosna i lato w 2019 roku będzie wyjątkowo modna. Na te dwa najgorętsze sezony projektanci przygotowali tematyczne kolekcje, które łączą w sobie wiele inspiracji. Znajdziesz w nich elementy mody streetwear, etniczne akcenty czy luksusowe detale. Jedno jest pewne, kreacje Luisy Cerano jak zwykłe pozwolą Ci się poczuć kobieco, wygodnie i modnie.

Cool Down

Cool Down by Luisa Cerano

Głównym motywem tej kolekcji jest nowatorski wygląd, inspirowany elementami streetwearu. Wiele propozycji utrzymanych jest w klasycznej czerni i szarościach, choć znajdziesz też mniej oczywiste kombinacje kolorystyczne, w tym połączenie soczystej żółci z różem.

Sensitive City

Sensitive City

Kolekcja zawiera w sobie kwintesencję tego, co prezentuje marka. Projekty łączą w sobie kobiecość i wygodę, dodając każdej pani niezbędnej pewności siebie. Kobiecie detale wraz ze sportową funkcjonalnością tworzą ciekawy kontrast, przyciągając uwagę i sprawiając, że kreacje zapadają na długo w pamięci.

Summer Capsule “In The Pink”

Summer Capsule “In The Pink” kolekcja marki Luisa Cerano

Projektanci marki Luisa Cerano po raz kolejny podkreślają swój kunszt w tej niezwykłej kolekcji. Projekty doskonale oddają charakter lata, przywodząc na myśl ciepły, słoneczny dzień. W Summer Capsule „In The Pink” znajdziesz różnorodne kreacje, w tym sukienki idealnie do noszenia na co dzień, czy eleganckie stylizacje, w których śmiało możesz udać się do wykwintnej restauracji lub też teatru.

Źródło zdjęć:

Powrót